Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Kisses

I thought for a moment. I want to be… Yes? I want to be…a vampire!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво гледахте последно?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

Какво гледахте последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво гледахте последно?   Какво гледахте последно? Icon_minitimeПон Ное 02, 2009 9:15 pm

Знам,ужасна съм,че се бъркам по чужди раздели,пък съм и максимално нагла така да крада чужди идейки,ама нямахме такава тема и...моля да бъда извинена.
Така,идеята-да напишете какво сте гледали последно-филм или сериал и да кажете мнението си накратко,както и горе-долу за какво се разказва,ако може. :)
Върнете се в началото Go down
Vampireblood

Vampireblood


Posts : 12
Join date : 13.02.2010
Age : 38

Какво гледахте последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво гледахте последно?   Какво гледахте последно? Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 11:22 pm

Vampire Diaries 14 епизод .Беше чудовищен, жалко че 15 ще се излъчи чак на 26 март .
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

Какво гледахте последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво гледахте последно?   Какво гледахте последно? Icon_minitimeПон Апр 05, 2010 6:49 pm

Алиса в страната на чудесата

Като цяло, уау. Развинтили са си въображението, нещо различно. Такава магика! Обичам Алиса. Може би , защото това беше първата книжка, която прочетох самичка и ми е най - запомняща. Може би и затова от малка, чак до сега съм си чалната, следвам идолката си. Какво гледахте последно? Icon_razz Но се оказа едно шантаво фентъзи! И, о , Шапкаря! Моя любимец. <333 Особено изигран от ролята на Джони... Филма си съдържа и много поуки, не е само някаква приключенска екранизация. Много ми хареса, малко ми беше кофти, че си го гледах сама, бих предпочела на кино с някой, но от компанията нямаха много ентусиазъм точно за Алиса. Докато аз отдавна искам да си го гледам... и се радвах, че го направих. Препоръчвам го на всеки, който иска да се отнесе в някой чуден свят !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво гледахте последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво гледахте последно?   Какво гледахте последно? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво гледахте последно?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво е музиката за вас?
» Какво игри играете?
» Какво мислите за Джагър и Луна?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kisses  :: Forum :: Интереси :: Телемания-
Идете на: