Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Kisses

I thought for a moment. I want to be… Yes? I want to be…a vampire!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???

Go down 
+7
bloody_goth
Bathory
Vampireblood
tanqdimi
vampire_kisss
elikoleva
swee7_kiss3s
11 posters
АвторСъобщение
swee7_kiss3s




Posts : 9
Join date : 30.12.2009
Age : 27

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeСря Дек 30, 2009 10:49 am

Как мислите дали новите вампирски книжки скоро ще изместят великата "ЗДРАЧ"
Върнете се в началото Go down
elikoleva

elikoleva


Posts : 2
Join date : 11.08.2009
Age : 29

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeСря Дек 30, 2009 8:43 pm

Според мен да
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeЧет Яну 07, 2010 7:54 pm

Oпределено.Но познавам и хора,които все още са си фенове.Може би и зависи от постоянството на човека,де.Но определено отшумя.
Върнете се в началото Go down
tanqdimi




Posts : 2
Join date : 17.01.2010

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeНед Яну 17, 2010 11:22 pm

здравейте,моята Мания по Здрач няма никога да отшуми.Когато ми доскучае си препрочитам сагата.Има доста нови поредици но има само един феномен и това е Здрач I love you I love you I love you ,а и има още два филма.Чела съм Вампирски целувки до Кралска кръв-6кн. има ли и други на български Question
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeПон Яну 18, 2010 7:39 pm

И аз си препрочитах книгите в началото,но сега вече спрях.Депресират ме,а и съм уязвима към манията.Просто Здрач манията при мен се отрази бая зле,не знам дали и заради нещата,които ми се случиха тогава,но се депресирах много покрай него.Даже не съм гледала и Новолуние от страх,че ще се вманияча отново и ще се депресирам пак.Глупаво е,но...А и в момента много-много нямам време за мании с този 7ми клас..
Върнете се в началото Go down
tanqdimi




Posts : 2
Join date : 17.01.2010

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeВто Яну 19, 2010 11:22 pm

vampire_kisss написа:
И аз си препрочитах книгите в началото,но сега вече спрях.Депресират ме,а и съм уязвима към манията.Просто Здрач манията при мен се отрази бая зле,не знам дали и заради нещата,които ми се случиха тогава,но се депресирах много покрай него.Даже не съм гледала и Новолуние от страх,че ще се вманияча отново и ще се депресирам пак.Глупаво е,но...А и в момента много-много нямам време за мании с този 7ми клас..
Съжалявам мила,дано никога вече не изпадаш в депресии,пожелавам ти само положителни емоциии гледай без страх напред всичко ще се нареди някак.Аз съм на 29г. но съм маниак за Здрач,това прави ли ме лош и слаб чо Wink век,не спирам да ги чета и да все още плача върху страниците.
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeНед Яну 24, 2010 8:37 pm

Не се изразих малко правилно.
Ти да си харесваш здрач е бая нормално.Просто аз като ги чета едни такива романи,перфектната любов оцеляла през хиляди премеждия и малко ми става гадно,защото не мисля,че и аз бих изпитала нещо тоооолкова главозамайващо.
Върнете се в началото Go down
Vampireblood

Vampireblood


Posts : 12
Join date : 13.02.2010
Age : 38

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 11:27 pm

Според мен има голяма вероятност„Академията за вампири“ да измести Здрач.Тази поредица набира все повече популярност и фенове
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 12:25 am

Академия за вампири ли?Не мисля.Тя е на съвсем различна вампирска тематика от Здрач,не съм я чела,но доколкото знам има много повече магия в нея.По е нашумяла сега поредицата на Л.Дж.Смит Дневниците на Вампирам,нали и сериал има,той е бая успешен...
Върнете се в началото Go down
Bathory




Posts : 2
Join date : 09.04.2010

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeПет Апр 09, 2010 2:32 pm

не знам, но лично на мен ''Здрач'' ми писна.. ;/
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 12:53 pm

И на мене. Вече като видя книгите в библиотеката си, просто се сещам каква боза е. Книгата е хубава, но само за 1 прочитане, 2рия път така ти се набиват някои недостатъци. А и тениски, химикалки, парфюми... ми мисля, че това най - много ме отдалечи от статуса на фен на Здрач. Цялата тази излишна популяризираност е в повече...
Върнете се в началото Go down
bloody_goth

bloody_goth


Posts : 4
Join date : 20.08.2010

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 4:21 pm

Здрасти на всички Wink
По принцип не обичам да имам каквото и да е мания. Чувствам се зле, защото говоря ли за нея хората ме пренебрегват. Казват ми, че съм луда и край на темата. Не се интересувам особено от чуждото мнение, но пък е кофти да няма с кой да си излееш емоциите. Та както и да е де... Здрач ми беше мания и то голяма. Но БЕШЕ... Купих си книгите прочетох ги, някой и по 2 пъти (знам, че е нищо това, но не ми е интересно да чета нещо по 100 пъти). Купих си тениска, бех готова всичко на Здрач да си купя, но ми мина и сега си се чудя на акъла. Да, има все още 2 филма, но мисля, че приблема ми е точно в това. Що за чакане е за всеки филм??? Докато чаках Новолуние и Затъмнение прочетох толкова други вампирски книги и изгледах толкова филми и анимета, че забравих за Здрач. Не ми се ще още 2 години да пищя от вълнение по здрач... времето е прекалено много, пък и вече е късно, защото претръпнах. Харесвам поредицата и ще я следя, но вече не съм маниак I love you
Върнете се в началото Go down
gothic ningyou




Posts : 6
Join date : 04.09.2010
Age : 28

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeСъб Сеп 04, 2010 9:40 pm

Според мен да. Аз чета готически книжки като Дракула на Брам Стокър, Джулия на Питър Строб, Влюбеният дявол на Жак Казот, Замъкът Отранто на Хорас Уолпоул и други..., а Вампирски целувки ми е любимия роман! Мога да кажа, че този роман е 100 пъти по - добър от Здрач~
Върнете се в началото Go down
Light_from_Agarta




Posts : 2
Join date : 10.11.2010

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 7:18 pm

Дано не ме намразите за това,което ще кажа,но твърдо вярвам,че Здрач ще се забрави след време,защото тази поредица за мен няма никаква стойност като цяло .Майер не умее да пише.Има някои попадения в описанията,обаче след като прочетох Здрач и мина известно време,установих,че не е изобщо добра поредица.Струва ми се доста от Ан Райс и съвсем не съм единствената,която го забелязва.Да не говорим за безкрайните описания колко е красив Едуард.Също така тези книги прокарват доста сбъркани послания.Замислете се-Бела не разчита ли прекалено много на Едуард за всичко?Отнася ли се добре към останалите и не пренебрегва ли семейството и приятелите си заради Едуард?Честно казано,Бела засега е най-антипатичната ми героиня от вампирските саги.Не харесвам и колко съвършено са представени вампирите в Здрач.Блестенето на слънце е само част от проблема.Не мога да приема вампир без остри зъби.Също и такъв,който си се разхожда свободно на слънчева светлина без най-малкия дискомфорт.Е,извинявайте,ама е тъпо.Не обичам и твърде класическите вампири,но Здрач пък е прекалено разкрепостено представяне на кръвопийците.
Всъщност все ми е тая дали ще ме намразите.Каквото и да ми кажете,няма да промените мнението ми.Поне съм честна.Харесвайте си Здрач,не ме интересува.Просто споделих какво мисля и няма да се повторя.Затова,по-добре не ми се нахвърляйте,защото отговор няма да получите.Искам да го изясня предварително,за да спестя и на вас, и на себе си безсмислено похабени нерви.
Върнете се в началото Go down
Nightmare_girl

Nightmare_girl


Posts : 14
Join date : 26.02.2011
Age : 30
Location : Vampireville

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 7:41 pm

Според мен , да. Здрач е доста добра поредица , но бавно отшумява ..
Върнете се в началото Go down
blekivampire

blekivampire


Posts : 6
Join date : 11.12.2010
Age : 28

ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitimeПон Май 30, 2011 10:16 am

Оо "Великата Здрач'' - Изразявам мнение,Здрач няма никаква стойност за мен,едва ли не донякъде си е подигравка с вампирите,които блестят на слънце.Според мен ще отшуми.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Luna.M.Valentine.Bleki
Sponsored content





ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???   ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява??? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДАЛИ "ЗДРАЧ" манията отшумява???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Здрач
» Здрач [филмът]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kisses  :: Forum :: Vampire kisses :: Поредицата "Vampire Kisses"-
Идете на: