Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Kisses

I thought for a moment. I want to be… Yes? I want to be…a vampire!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Aww_scizophrenia_xx ^_____^

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
_My_Bloody_Romance_

_My_Bloody_Romance_


Posts : 8
Join date : 16.05.2009
Age : 27
Location : Сливен

Aww_scizophrenia_xx ^_____^ Empty
ПисанеЗаглавие: Aww_scizophrenia_xx ^_____^   Aww_scizophrenia_xx ^_____^ Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 4:08 pm

Е дойде и моя ред да се представя. Аз съм Стела, но от сега Ви казвам не ме наричайте така, казвам го от чисто добри помисли laugh Всички ми казват Во. Обичам музиката(музиката ще спаси света), обичам дъжда, обичам да бягам под дъжда, обичам да рисувам. Любимите ми цветове са лилаво и черно wub Гледам анимета и чета манга, не са само за деца! Обичам да чета! През свободното си време ритам хек, кръстосвам улиците на Сливен laugh

Е ако имате някакви въпроси - казвайте!
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

Aww_scizophrenia_xx ^_____^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aww_scizophrenia_xx ^_____^   Aww_scizophrenia_xx ^_____^ Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 1:59 pm

Oxoo,Сливенка.. Aww_scizophrenia_xx ^_____^ Icon_cyclops

Та Во,какво общо има изобщо прякора ти с името?
Какво най обичаш да рисуваш?
Напоследък това ми е любимия въпроса,така че и теб ще те измъчи:Какво ти се иска най-много точно сега,точно в този момент?
Коя книга прочете наскоро и с какви впечатления остана?А коя чакаш най-нетърпеливо да излезе?
Добра ли си на хекчето?
Опитвала ли си с писането на историйки?
Върнете се в началото Go down
 
Aww_scizophrenia_xx ^_____^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kisses  :: Forum :: Искрено и лично :: Me, myself and I-
Идете на: