Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Kisses

I thought for a moment. I want to be… Yes? I want to be…a vampire!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ясновидци :D

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Flofy

Flofy


Posts : 76
Join date : 29.03.2009
Age : 30
Location : ямбол

Ясновидци :D Empty
ПисанеЗаглавие: Ясновидци :D   Ясновидци :D Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 6:31 pm

Следите ли го?Какво мислите? Възможно ли е да има хора с такава дарба? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
rock-desire
Alexander's girl :P
Alexander's girl :P
rock-desire


Posts : 230
Join date : 29.03.2009

Ясновидци :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ясновидци :D   Ясновидци :D Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 6:38 pm

Не го следя и ми се струва невъзможно да има толкова много хора с ясновидска дарба в БГ... Blink
Върнете се в началото Go down
emmawatson2

emmawatson2


Posts : 15
Join date : 30.03.2009

Ясновидци :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ясновидци :D   Ясновидци :D Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 7:45 pm

Не гледам реалита и поприцип не ми харесва,иначе от епизодите дето съм ги гледала изглежда....странно.
Върнете се в началото Go down
Flofy

Flofy


Posts : 76
Join date : 29.03.2009
Age : 30
Location : ямбол

Ясновидци :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ясновидци :D   Ясновидци :D Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 8:07 pm

Аз го гледам и съм доста изненадана.Повечето познават много точно нещата... Blink
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

Ясновидци :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ясновидци :D   Ясновидци :D Icon_minitimeПон Ное 02, 2009 9:18 pm

Не знам,аз не гледам такива работи,прекалени са фанатсмагории,дори и за мене :д ,ноо си спомням как имахмее руски и веднъж си говорехме с класната как някаква от нашия випуск ученичка е миналат олимпиадата по руски до някой си кръг.И съвсем така информативно ни каза,че знае,че нейния баща бил един от тези ясновидците от шоуто.А понеже сме нашия клас едно момче като изръси: "А може ли да й предскаже отговорите на олимпиадата?" или нещо подобно и просто...с това съм го запомнила въпросното предаване ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ясновидци :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ясновидци :D   Ясновидци :D Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ясновидци :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kisses  :: Forum :: Интереси :: Телемания-
Идете на: