Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Kisses

I thought for a moment. I want to be… Yes? I want to be…a vampire!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Vampire Kisses : The Beginning

Go down 
+12
Kleary
vampire_kisss
Bathory
swee7_kiss3s
rockbulgaria
slan4iceto_168
prizra4e
ayaska
Flofy
nadeto0222
rock-desire
Bass. ^^
16 posters
АвторСъобщение
Bass. ^^
Team Alexander {h}
Team Alexander {h}
Bass. ^^


Posts : 127
Join date : 29.03.2009
Location : Ibizaa....

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeНед Мар 29, 2009 9:11 pm

Vampire Kisses : The Beginning Vampire-kisses-the-beginning


Имението на върха на Бенсън Хил е било празно и забравено години наред.Но ново семейство се преместило.Семейство,което никога не се появява на дневна светлина.Кои са тези плашещи хора - особено красивия,тъмен и едва доловим Александър Стърлинг? Или по-точно какво са те ?? Възможно ли е градската клюка да е истина? Те вампири ли са?

Рейвън,която тайно жадува за вампирска целувка,рискувайки и собствената си смъртност, и доверието на Александър,умира да разобличи истината

Всички ваши коментари по книгата,тук.


Последната промяна е направена от Bass. ^^ на Вто Мар 31, 2009 11:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://vampire-kisses.bulgarianforum.net
rock-desire
Alexander's girl :P
Alexander's girl :P
rock-desire


Posts : 230
Join date : 29.03.2009

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeНед Мар 29, 2009 9:22 pm

Невероятна книга, много ми харесва. Представата за вампирите може би е малко старомодна, но на мен ми харесва.
Александър Стърлинг е по-готин от Едуард Кълън! :D
Върнете се в началото Go down
nadeto0222
Модератор
Модератор
nadeto0222


Posts : 207
Join date : 29.03.2009

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeСря Апр 01, 2009 10:48 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Много ми харесва,въпреки че прототипа за вампирите е доста старомоден и това не ми харесва много,много...Но иначе самият Александър ми харесва повече от Едуард...втория ми се струва прекалено сладникав,като ги съпоставя :)
Върнете се в началото Go down
rock-desire
Alexander's girl :P
Alexander's girl :P
rock-desire


Posts : 230
Join date : 29.03.2009

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeСря Апр 01, 2009 11:41 pm


Нали? Александър изглежда по-различен, не е представен като Едуард, а по-модерно като цяло според мен...
Може това за вампирите да е изтъркано, но Стефани Мейер също не е измислила своето, просто е събрала много различни истории в едно. :)
Върнете се в началото Go down
Flofy

Flofy


Posts : 76
Join date : 29.03.2009
Age : 30
Location : ямбол

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 10:21 pm

Харесва ми книжката....чудя се,дали скоро ще излезе в България?
Здрач и Вампирски целувки са твърде различни... И Едуард,и Александър си имат своя чар. Wink
Върнете се в началото Go down
rock-desire
Alexander's girl :P
Alexander's girl :P
rock-desire


Posts : 230
Join date : 29.03.2009

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 10:27 pm

Flofy написа:

Здрач и Вампирски целувки са твърде различни... И Едуард,и Александър си имат своя чар. Wink

Просто Александър го има в повече Wink :D
Страхотна книга...
Върнете се в началото Go down
ayaska

ayaska


Posts : 3
Join date : 15.05.2009

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeПет Май 15, 2009 6:10 pm

Александър е доста по- различен от Едуард, но ако трябва да избирам между двамата бих избрала.. Team Alexander
Той някакси ми харесва повече от Едуард. Не хлечи постоянно, не повтаря на всеки 5 минути колко е опасен, и оставя Рейвън да си има собсвената свобода. Макар че като се замисля на него ще му е по- лесно от Едуард да виси на прозореца и като прилеп Smirk
Върнете се в началото Go down
prizra4e




Posts : 1
Join date : 16.06.2009

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 6:16 pm

nqkoi 6te mi kaje li otkade osven ot knijarnicata moje da se sdobiq s knijkata 4e zvu4i interestna? Rolling Eyes i moje li da mi dadete link eventualno kam nqkoi sait ili stranica kadeto da ima mangata.sigurno vi zvu4i tapo i 6te se smeete kato 4etete moite tapi vaprosi, ama az sam nova i neznam kade da otkriq knigata.ako imate vreme molq vi pomognete mi! Wasntme
Върнете се в началото Go down
slan4iceto_168




Posts : 1
Join date : 12.09.2009

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeСъб Сеп 12, 2009 5:23 pm

Знам, че може да ме оплюете, но може би това е начина да ви попетам. Не съм чела книгата, но затова пък имам желание да я прочета. Има ли я в електронен вариант случайно и ако може да ми напишете на ЛС линк към него. Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
rockbulgaria

rockbulgaria


Posts : 4
Join date : 25.10.2009

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 6:57 pm

То май темата вече е "Александър или Едуард".Но този въпрос отговарям светкавично-АЛЕКС!!!!Просто вече ми втръсна на всякъде да виждам побъркани фенки който твърдят ,че Робърт е най- красивият муж на света(което според мен не е вярно).
Александър е по- загадъчен, по-млад по акъл и по интересен като герой.А Вампирски целувки ми харесва най-вече заради старомодната представа за вампирите!Обожавам кучешките зъби, алергията от чесън, и превръщамето в прилепи...просто ме влудява!!!!

Абе да си го кажем скоро и Вампирски целувки ще се нареди сред останалите вампирски класики!!!
А, до тогава ...чуствайте се безсмъртни!!! Wink
Върнете се в началото Go down
swee7_kiss3s




Posts : 9
Join date : 30.12.2009
Age : 27

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeСря Дек 30, 2009 10:36 am

Книгата е много интересна. Различна е от "здрач". На мен ми допада. Очаквам да видя филма lol!
Върнете се в началото Go down
Bathory




Posts : 2
Join date : 09.04.2010

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeПет Апр 09, 2010 2:26 pm

Това е книгата!! Толкова леко и приятно се чете, че чак ми стана мъчно, като завърших последната. Ако направят филм изобщо няма да сгрешат. А колкото до ''Александър/Едуард''.. охх Александър е приказен! На него мога да кажа ''момче мечта''! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 12:58 pm

На мен ми писна само да ги сравняват, с когото и герой, на чиято и да е поредица. Просто Едуард си е Едуард и Александър си е Александър. Няма база за сравнение. По мога да кажа разликите им и да изтъкна на всеки хубавите черти, но общи не намирам. Самата книга гледа да се отдалечи максимално от представата за Здрач. Самотно имение, вампир, който си пие кръв и не го отрича, готичка със странно семейство и най - добра приятелка аутсайдер. Тревър, който постоянно ръчка Рейвън за нещо и се закача с нея. Страстта й към Дракула и цялата готика, колко много ги свързва с Александър... Толкова много разлики от Здрач, в който се говори за новото момиче в града, от самото начало развитието на книгите поема по обратния път на другата.
Върнете се в началото Go down
Kleary

Kleary


Posts : 1
Join date : 14.05.2010
Age : 29

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeСъб Май 15, 2010 10:21 pm

Хей бихте ли ми казали откъде мога да си я купя??!?? Vampire Kisses : The Beginning Icon_question Vampire Kisses : The Beginning Icon_question Vampire Kisses : The Beginning Icon_question
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeСря Май 19, 2010 5:30 pm

Kleary написа:
Хей бихте ли ми казали откъде мога да си я купя??!?? Vampire Kisses : The Beginning Icon_question Vampire Kisses : The Beginning Icon_question Vampire Kisses : The Beginning Icon_question

Засега я има само на английски и то не на много места, но съм сигурна, че ако изчакаш още поне месец, може и някое издателство да я пусне преведена, защото наскоро имаше анкета за публикуването й на български и бройките гласове бяха бая много.
Върнете се в началото Go down
gothic ningyou




Posts : 6
Join date : 04.09.2010
Age : 28

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 2:12 pm

Аз имам 6те книги, онзи ден си намерих шестата преведена на български и много се радвам от този факт! Много ще се радвам ако помогна на някого!
Върнете се в началото Go down
Nightmare_girl

Nightmare_girl


Posts : 14
Join date : 26.02.2011
Age : 30
Location : Vampireville

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 7:55 pm

Вампирски целувки е прекрасна поредица , историята е увлекателна , тийнейджърите герой ни карат да се замислим какво бихме направили,ако сме на тяхно място .. А любовта между Рейвън и Александър е толкова красива!! Razz
Върнете се в началото Go down
blekivampire

blekivampire


Posts : 6
Join date : 11.12.2010
Age : 28

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeПон Май 30, 2011 10:10 am

Книгата според мен е страхотна,надявам се скоро да разберем какво става по-нататък.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Luna.M.Valentine.Bleki
kami-ravon




Posts : 1
Join date : 11.01.2015

Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitimeНед Яну 11, 2015 9:32 pm

Здравейте! Много съм развълнувана и предварително се извинявам ако Ви се струвам твърде натрапчива. silent Преди седмица се ровех за нещо интересно за четене и попаднах на поредицата "Вампирски целувки" съвсем случайно. Влюбих се в нея още от резюмето! Веднага я потърсих в гугъл за да си я купя от някоя онлайн книжарница, но не я намерих. Но пък я открих в електронен вариант до 5-та част. Една приятелка ми помогна с отркиването на 6,7, и 8-ма. прочетох ги за 6 дни - и денем и нощем четях като пристастена. Но сега съм разтроена от факта че преобърнах всички познати ми сайтове да търся деветата - Immortal Hearts, но не я откривам Sad . Отчаяно Ви се моля да ми помогнете!!! Знаете ли къде мога да я намеря? Дори и на английски? Не го разбирам добре , но ще бъда доволна и на калпав превод от гугъл... Просто ме плени тази история и не мога да не разбера какво става по нататък.. Виждам , че темата е стара , но се надявам някой да ми отговори . I love you
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Vampire Kisses : The Beginning Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Kisses : The Beginning   Vampire Kisses : The Beginning Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Vampire Kisses : The Beginning
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Vampire Kisses:New Story
» Vampire Kisses soundtrack
» Vampire kisses онлайн комикс
» vampire kisser

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kisses  :: Forum :: Vampire kisses :: Поредицата "Vampire Kisses"-
Идете на: