Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Kisses

I thought for a moment. I want to be… Yes? I want to be…a vampire!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Александър Старлинг

Go down 
+8
bloody_goth
swee7_kiss3s
Izida
lora_dulova
Bass. ^^
vampire_kisss
nadeto0222
rock-desire
12 posters
АвторСъобщение
rock-desire
Alexander's girl :P
Alexander's girl :P
rock-desire


Posts : 230
Join date : 29.03.2009

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeПон Мар 30, 2009 9:31 pm

Харесва ли ви? Как си го представяте? Едуард или Александър??

А за представата ви за него - вижте
тази тема
Върнете се в началото Go down
nadeto0222
Модератор
Модератор
nadeto0222


Posts : 207
Join date : 29.03.2009

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeСря Апр 01, 2009 10:10 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Аз лично харесвам повече образа на Александър :) А и външно ми се струва,някак по-мъжествен от Едуард... Razz
А за това как изглежда в представите ми,ами честно казано,доста сходно с първата от снимките (не се сещам за името на актьора Embarassed )
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 10:06 pm

ами честно казано не знам може би Едуард,защото съм чела само първата книга от ВЦ,но и не как да кажа може би няма място за сравнение,защото двамата са съвсем различни персонажи
Върнете се в началото Go down
Bass. ^^
Team Alexander {h}
Team Alexander {h}
Bass. ^^


Posts : 127
Join date : 29.03.2009
Location : Ibizaa....

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 10:49 pm

Както казвам,вече не е "Bite me,Edward",вече е "Kiss me,Alexander" :D .. Едуардо пасти да яде! :D
Върнете се в началото Go down
https://vampire-kisses.bulgarianforum.net
nadeto0222
Модератор
Модератор
nadeto0222


Posts : 207
Join date : 29.03.2009

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 2:37 am

Bass. ^^ написа:
Както казвам,вече не е "Bite me,Edward",вече е "Kiss me,Alexander" :D .. Едуардо пасти да яде! :D

Хаха, напълно съм съгласна!! ама и "Bite me,Alexander" може, за него важат и двете опции Razz Twisted Evil :D
Върнете се в началото Go down
lora_dulova




Posts : 1
Join date : 21.04.2009

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeВто Апр 21, 2009 11:29 am

Аз харесвам повече Александър. Поначало харесвам мъже с тъмни коси и очи Twisted Evil пък и Едуард ми е прекалено един такъв лигав... все избягва битките и се чуди как да не прави Бела вампир. Но ако трябва да избирам между Александър и Емет вече не знам Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Izida

Izida


Posts : 3
Join date : 16.07.2009
Age : 105
Location : Lost in a world of illusions

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeЧет Юли 16, 2009 5:29 am

Защо ли има такъв въпрос unsure

АЛЕКСАНДЪР!!!


За сега съм прочела само първата книга, но ... А и обожавам момчета с дълги коси, че е и блед, и хубава музика слуша... Обичам го! Rolling Eyes laugh
Върнете се в началото Go down
http://freehardmusic.com/index.php?option=com_comprofiler&task=r
swee7_kiss3s




Posts : 9
Join date : 30.12.2009
Age : 27

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeСря Дек 30, 2009 10:47 am

МН ясно че team Alexzandar <<<3. Много по- млад от едуард по-хубах и се държи точно като тийн. Вместо вечно да опява че е опасен
Върнете се в началото Go down
bloody_goth

bloody_goth


Posts : 4
Join date : 20.08.2010

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 5:33 pm

Александър е страхотен! Великолепен е! В мангата е нарисуван толкова добре, че направо да се влюбиш! хахах! Бих искала да срещна такова момче някой ден... ;р Красив, мил, силен, кавалер, принц на нащта, готическо момче вампир! Като четях книгите все повече разбирах колко много си приличам с Рейвън... не само заради мечтата за момче, но и всичко останало I love you
Върнете се в началото Go down
gothic ningyou




Posts : 6
Join date : 04.09.2010
Age : 28

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeСъб Сеп 04, 2010 9:34 pm

Аз харесвам много повече Александър. По - добър е в ролята си да очарова момиче :D
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 12:11 pm

Абе аз не мога да кажа, че харесвам "суПппЕер Многоуу "(както някоя запалена фенка би се изразила Александър Старлинг Icon_razz )Александър повече от Едуард. Честно казано, когато ми беше манията с ВЦ повече се кефех на Рейвън, а и по-късно на Джагър..А и сравнението е малко доста неуместно, защото в книгата на Стефани Майър вампирите са представени по много различен начин. Нали това е идеята, все пак замислете се, че ако пишеха за едни и същи лоши вампири пиещи кръв и етк. и се водеха по образеца на Дракула(книгата) изобщо щеше ли да бъде интересно? Не. Просто искам да кажа, че книгите са много различни и например в Здрач Бела веднага я разбраха, че е човек от миризмата й и това е част поне малко от това защо Едуард я пази толкова много, докато Рейвън като отиде в Клуб Ковчег никой не я разкри. Заключение: световете в книгите, ако тръгнеме да ги сравняваме, са на цифра градуси различни колкото и самите герои. Това, че са намесени вампири нищо не означава. :)
Върнете се в началото Go down
Nightmare_girl

Nightmare_girl


Posts : 14
Join date : 26.02.2011
Age : 30
Location : Vampireville

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 7:45 pm

Според мен едва ли могат да се сравняват,понеже двете описания на авторките да съвсем различни .. Но аз бих избрала Александър .. Някакси е по-свеж,забавен,мил .. Но пък Едуард е олицетворение на вечната любов .. Зависи кой какво търси ]] tongue
Върнете се в началото Go down
emii.x




Posts : 1
Join date : 06.04.2011

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 7:11 pm

Bass. ^^ написа:
Както казвам,вече не е "Bite me,Edward",вече е "Kiss me,Alexander" :D .. Едуардо пасти да яде! :D
Добре казано. Razz
Върнете се в началото Go down
blekivampire

blekivampire


Posts : 6
Join date : 11.12.2010
Age : 28

Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitimeПон Май 30, 2011 10:00 am

Според мен тук няма място за сравнения.Първо защото Александър и Едуард са различни като стил и характер,а и също като вампири.Тъй като в книгата на Стефани Майър вампирите са представени като вампирите,които ние познаваме,въпреки че според мен огледалата,коловете в сърцето и чесъна са митове,но това е друга тема.Докато в Здрач,там един с свят с поколение на един нов вид вампири,които на мен лично не ми допадат,но както и да е.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Luna.M.Valentine.Bleki
Sponsored content





Александър Старлинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Старлинг   Александър Старлинг Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Александър Старлинг
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kisses  :: Forum :: Vampire kisses :: Поредицата "Vampire Kisses"-
Идете на: