Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Kisses

I thought for a moment. I want to be… Yes? I want to be…a vampire!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Четете ли книги?

Go down 
+6
Flofy
vampire_kisss
nadeto0222
emmawatson2
sUnsHinE
rock-desire
10 posters
АвторСъобщение
rock-desire
Alexander's girl :P
Alexander's girl :P
rock-desire


Posts : 230
Join date : 29.03.2009

Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitimeПон Мар 30, 2009 7:43 pm

Имате ли такъв навик, или трудно се навивате да хванете "оная тухла" XD?
Върнете се в началото Go down
sUnsHinE
Модератор
Модератор
sUnsHinE


Posts : 67
Join date : 30.03.2009
Location : Dobrich

Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitimeПон Мар 30, 2009 7:51 pm

Даа. Редовно чета, макар че много хора смятат, че четенето е тъпо... :) И честно казано само те губят от цялата тая работа... Razz
Върнете се в началото Go down
emmawatson2

emmawatson2


Posts : 15
Join date : 30.03.2009

Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 8:09 pm

Да имаме едно момиче от класа което през цялото време чете(дори докато спи!).Чух,че взимала наркотици Shocked .
Иначе аз щета книги на Нора Робъртс за около 4-5месеца едната Wink
Върнете се в началото Go down
nadeto0222
Модератор
Модератор
nadeto0222


Posts : 207
Join date : 29.03.2009

Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitimeСря Апр 01, 2009 10:53 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Чета някоя книга,почти непрекъснато.Много е жалко че нашето поколение се отнася с такова пренебрежение към книгите,това води единствено до деградация.Имам не една приятелка или позната,която да е умна и интелигентна и не чете,мисля че това е тъжно...
Охх,нещо пак започнах да философствам,но това е тъжната истина...
П.П. една от любимите ми книги е "Колелото на времето" стига да харесвате фентъзи, ще ви допадне Razz
Върнете се в началото Go down
rock-desire
Alexander's girl :P
Alexander's girl :P
rock-desire


Posts : 230
Join date : 29.03.2009

Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitimeСря Апр 01, 2009 11:40 pm

Аз много обичам да чета. Книгите са като хероин, особено тези на Стивън Кинг..за мен са ценни, имат дълбок смисъл и са трудни за разбиране. Радвам се, че ги разбирам, осъзнавам и запомням.. :)
Върнете се в началото Go down
vampire_kisss
Модератор
Модератор
vampire_kisss


Posts : 89
Join date : 31.03.2009
Age : 27

Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 10:21 pm

обичам да чета действа ми успокояващо като плетенето на чорапки :D наистина ми е рпиятно,но често се случва да ме заяждат за това,че не си чета уроците Evil or Very Mad аз все се оправдавам и кат им дръпна една професорска реч как като излеза навън днешната младеж ми дава доста примери и то повечето лоши - пушене,пиене...и единственото най-здравословно към което съм се ориентирала от това което мога да видя ако се огледам даже и в училище са книгите и моя девиз Study...I don't thinnk so...
Върнете се в началото Go down
Flofy

Flofy


Posts : 76
Join date : 29.03.2009
Age : 30
Location : ямбол

Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 11:39 pm

Подкрепям четенето.
За съжаление честно казано ме мързи, а и нямам време."Нямам време" е възможно най-плоското оправдание,ама донякъде си е така.
Сега се каня да почвам "Спасителят в ръжта",ама след " Здрач" предполагам ще ми се стори пълна боза. :lol:
Върнете се в началото Go down
presi_15




Posts : 1
Join date : 23.08.2009

Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 4:24 pm

Мога да кажа само - Обожавам книгите..... Inlove Inlove Inlove Особено, тези, които са за нещо магическо! Иииии Най- вече...... Вампири! Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Върнете се в началото Go down
rockbulgaria

rockbulgaria


Posts : 4
Join date : 25.10.2009

Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitimeНед Окт 25, 2009 2:52 pm

Аз имам брат който е само на две години и много често ми се налага да му чета приказки и останових че дори да четеш най- големите простотий все нещо ще ти влезе в главата, нещо което все някога ще ти послужи.А да не говорим за книгите за възрастни....
Върнете се в началото Go down
Vampireblood

Vampireblood


Posts : 12
Join date : 13.02.2010
Age : 38

Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 11:03 pm

От сутрин до вечер. Докато ме заболят очите .Четенето ми е като въздух не мога без него.
Върнете се в началото Go down
Nightmare_girl

Nightmare_girl


Posts : 14
Join date : 26.02.2011
Age : 30
Location : Vampireville

Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 8:19 pm

Мога да кажа , че дори ми се е превърнало в хоби .. Чета книги онлайн , на телефона ми , с твърди корици .. Винаги имам книга в ученическата ми раница .. Просто това е добър начин за успокоение и релаксация !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Четете ли книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги?   Четете ли книги? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Четете ли книги?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коя книга четете в момента?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kisses  :: Forum :: Интереси :: Книгомания-
Идете на: